rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Stavebnictví a reality (20) => Řemesla a specializované práce pro stavbu (37) => Pomocné stavební práce (32) => Stavební dodavatelé, práce ve výškách (-)
Stavební dodavatelé, práce ve výškáchPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 7 z celkem 7.

NBS Invest, a.s.

Stavební činnost, výroba ocelových konstrukcí, kovoobrábění, prodej hutního materiálu, výroba a montáž plastových a hliníkových oken i dveří, hliníkových fasád, mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice
web: http://nbsinvest.cze-mail: info@nbsinvest.cztel.: +420 596819831
 

Severomoravská stavební společnost s. r. o.

Dodávky staveb na klíč, rekonstrukce, novostavby, opravy, údržba bytů, rodinné domy na klíč, zednické práce, bytové i průmyslové stavby. Dále realizujeme inženýrské stavby, revitalizace, opravy památek, rekonstrukce bytových jader a další.
web: http://www.smss.cze-mail: smss@smss.cztel.: +420 556701801
 

Exner Petr

Výškové práce pomocí horolezecké techniky.Nátěry a opravy ocelových konstrukcí - hal, stožárů aj. Opravy a nátěry fasád, oken, balkónů. Bourání komínů, prořezávání stromů v zástavbě.
e-mail: VyskovepraceExnerPetr@seznam.cztel.: +420
 

Libor Vrška Hortex

Stavební práce ve výškách pomocí horolezecké techniky. Provádíme nátěry, sklenářské práce, zateplování budov, zámečnické práce, mytí fasád a oken. Montáž, demontáž a pronájem trubkového lešení.
web: http://www.sweb.cz/vyskovee-mail: vyskove@seznam.cztel.: +420
 

Miroslav Leššo

Výškové práce pomocí horolezecké a speleo techniky, 12 měsíců v roce, po celé ČR. Kácení klasické i rizikové, montáže ocelových konstrukcí (GSM), montáže velkoplošných reklam, nátěry, potápěčské práce, práce v nedýchatelném prostředí.
web: http://www.vyskove-prace.cze-mail: vyskove-prace@email.cztel.: +420
 

Petr Vála

Provádíme mytí oken a fasád, zateplování budov, nátěry fasád, sklenářské práce, natěračské práce, zámečnické práce. Tyto práce provádíme na špatně přístupných místech především za použití horolezecké techniky.
web: http://valap.sweb.cze-mail: valap@seznam.cztel.: +420
 

Vlastimil Macháček

Stavební a výškové práce pomocí horolezecké techniky , opravy fasád, tmelení trhlin a spár, výměny větracích mřížek, klempířské prvky, nátěry, speciální nátěry hydrofobními prostředky, kácení, opravy komínů, zateplení PU pěnou do rámů oken, zateplení dil
e-mail: machmart@seznam.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.50374 s